Wij introduceren de nieuwe Castelijn Réflexion kasten
2025-01-27 |

In een zoektocht naar een kast die je om een hoek kunt plaatsen, ontstonden de L-vormen van Réflexion als perfect in elkaar passende vormen. Een reflexie van de eigen vorm, geïnspireerd op de eeuwenoude muren rond de Incastad Cuzco, waarbij de met precisie uitgehakte stenen ook naadloos in elkaar passen.




De L-vormige Réflexionkasten ogen misschien eenvoudig, maar zijn rondom in verstek gemaakt, met als verfijnd detail de verzonken deur en achterzijde, waardoor die slechts 5 mm dik lijken te zijn. U kunt deze kasten zelf komen bekijken in onze showroom.




Staand is de L-vorm een kast met deur, liggend is het een dressoir met laden. Samen met een al even verfijnd gedetailleerd rechthoekig kastje en twee maten open nisjes, kan eindeloos gecombineerd worden.




Ook de flexibiliteit is eindeloos, want alle vormen staan namelijk los over elkaar heen, waarbij een antislip vel voorkomt dat ze van elkaar schuiven. Réflexion kasten zijn dus in de toekomst of bij verhuizing weer anders op te bouwen of aangevuld met enkele nieuwe elementen op te splitsen tot andere kasten.
De Castelijn Réflexion kasten zijn nu beschikbaar voor bestelling bij Versluis Kantoorinrichters en beloven een nieuwe standaard te zetten voor flexibel opbergen op de moderne werkplek. Neem contact op met één van onze adviseurs voor meer informatie of het plaatsen van uw bestelling.
Gerelateerde blog artikelen
Wij breiden onze eigen lijn bureaustoelen uit met de nieuwe Creative bureaustoel
De Versluis Creative is de nieuwste toevoeging aan onze eigen lijn bureaustoelen. De nieuwe…
Lees meer